Spotkanie z Czytelnikami na warszawskich Targach Książki, Wydawnictwo Novae Res / 26 V 2022

„KRAINA NIEZWYKŁOŚCI” NA TARGACH KSIĄŻKI 2022

Na początku roku 2022 „Kraina Niezwykłości” pokazała się na księgarnianych półkach taka jaka została stworzona – z bardziej i mniej ciekawymi stronami. Chyba jak wszystko i jak każdy, choć przecież które są które zależy od tego, kto patrzy…

Dziś podpisywałam kolejne egzemplarze z niemałym skrępowaniem i najszczerszą wdzięcznością, mając nadzieję, że „Krainie Niezwykłości” udało się odwdzięczyć tym, którzy zdecydowali się do niej wybrać.

„Fabuła podana jest pięknym językiem, a klimat baśni sprawia, że poczuliśmy się, jakbyśmy to my znaleźli się w jej wnętrzu!”

„Aby „naprawdę znaleźć się w baśni, potrzeba kilku arcyważnych rzeczy: wyobraźni, mądrości i odwagi”. Tylko od nas samych zależy, czy podejmiemy to wyzwanie. Czy będziemy żyć „w prawdziwym świecie rzeczy wyjaśnionych, udowodnionych, wytłumaczalnych i zwykłych, czy w prawdziwym świecie pełnym czarów, cudów i niezwykłości . ”

„Lektura tej książki to uczta dla ducha. Świat, który maluje słowami autorka, ten pewny i ten prawdopodobny, rozmywa się na brzegach jak akwarela.”  

Fotorelacja: