• Wystawa „od czucia” w Galerii Sztuki Impuls / Podkowa Leśna, X 2022

  8 X – 6 XI 2022 Wystawa w Galerii Sztuki Impuls. Pierwsza wystawa solo. Wyjątkowa, zobowiązująca, niezapomniana. Móc zobaczyć swoje prace w przestrzeni galeryjnej i w najlepszym oświetleniu to przejmujące doświadczenie, za co jestem ogromnie wdzięczna Annie Bentyn – właścicielce Galerii, specjalistce od oświetlenia, wspaniałej osobie, która uwierzyła mojej twórczości i mnie, pozwalając na wszystkie pomysły, które przez czas wystawy zamieniły Galerię w miejsce radosnej twórczej wymiany i wielozmysłowych doświadczeń. Czuję się szczęściarą, że (…)

 • New Artist – wystawa w Boomer Gallery, London Bridge / 5 VIII 2022

  „In this very moment in our society everything moves really fast, time doesn’t seem sufficient anymore, artists seem to find their path much harder, the ongoing changes create a need for a continuous state of Transcendence and this reflects in contemporary art.”

  Londyn – lubię do niego wracać. Gdyby ktoś mi jeszcze niedawno powiedział, że przyjadę tu, żeby pokazać własne prace na wystawie w tak wyjątkowych okolicznościach, nie uwierzyłabym.

  I nie tylko cały Londyn, ale samo centrum, symbol – Tower Bridge, wymarzona lokalizacja z niedużą galerią – architektonicznym cudeńkiem niczym perełka w angielskiej koronie, sprawiła, że wernisaż otwierający wystawę i artystyczna celebracja tego wydarzenia zapisały się w pamięci jako niezwykłe, przesiąknięte pięknem i głębią perspektywy doświadczenie z pogranicza inside&outside dosłownie i w przenośni.

  Zapraszam do fotorelacji.

 • XVIII Festiwal Otwarte Ogrody w Podkowie Leśnej, Galeria Impuls / 12 VI 2022

  „Bądźmy wdzięczni ludziom, którzy sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Są oni uroczymi ogrodnikami, którzy sprawiają, że nasze dusze rozkwitają.” – Marcel Proust Ten ogród był wyjątkowy nie tylko dlatego, że zakwitły w nim wczoraj obrazy z impresjami i ekspresjami, i całą różnorodnością piękna oraz dobra, które ogrodom są właściwe. Mogło tu zakwitnąć coś więcej, co powszechnym docenieniem cieszy się najczęściej w ogrodzie właśnie, bo w sposób oczywisty, naturalny – delikatność, subtelność, harmonia połączeń… W podkowiańskim ogrodzie Galerii Impuls i Restauracji Zabytek zakwitły wczoraj przyjaźnie, sens, inspiracja. Dzięki wspaniałym ludziom!

 • Uroczyste otwarcie Salonu Wiosennego Galerii Operis.Artis w Antoninie / 21 V 2022

  Przeogromna przyjemność udziału w uroczystym otwarciu „Salonu wiosennego 2022” Galerii Operis.artis, które obfitowało w moc wrażeń dla oczu i ducha, w ciekawą wymianę dobrych energii oraz nowe spotkania. To radość zobaczyć swoje obrazy obok obrazów innych artystów i móc stwierdzić, że dobrze współgrają ze sobą, zdobiąc ścianę wyjątkowej Galerii.

  To wydarzenie z wielu względów na zawsze pozostanie w moim sercu. Wyrazy wdzięczności, uznania i serdecznie pozdrowienia dla nieocenionej Załogi O.A.

 • Spotkanie z Czytelnikami na warszawskich Targach Książki, Wydawnictwo Novae Res / 26 V 2022

  Na początku roku 2022 „Kraina Niezwykłości” pokazała się na księgarnianych półkach taka jaka została stworzona – z bardziej i mniej ciekawymi stronami. Chyba jak wszystko i jak każdy, choć przecież które są które zależy od tego, kto patrzy…

  Dziś podpisywałam kolejne egzemplarze z niemałym skrępowaniem i najszczerszą wdzięcznością, mając nadzieję, że „Krainie Niezwykłości” udało się odwdzięczyć tym, którzy zdecydowali się do niej wybrać.

 • Uroczyste otwarcie nowoczesnej inwestycji INSPIRE – TRZY STAWY / 8 VI 2022

  Miały być ważki i miały być trzy kolory – szary, żółty i zielony. Miało być nowocześnie i miało być nawiązanie do natury. Konkretne zamówienie – konkretna realizacja i moje „Ważki – inspire” poleciały uzupełnić świetny projekt wiodącej firmy deweloperskiej OKAM, tj. Strefę Mieszkańca w inwestycji „INSPIRE – TRZY STAWY” w Katowicach.

 • Spotkanie w Domu Mody Klif w Warszawie / 16-17-18 XII 2021

  Tuż przed Świętami, w ramach projektu Klif Kultura, mieliśmy szansę spotkać się w wygodnej, kameralnej przestrzeni Domu Mody Klif, by porozmawiać o tym, czy płyta z piosenką poetycką albo tomik wierszy to dobry pomysł na prezent pod choinkę…

  W imieniu swoim i Ewy Lorskiej bardzo dziękuję za tę możliwość, okazane zainteresowanie i obecność niezawodnych przyjaciół, za to, że grono odbiorców mogło się znów poszerzyć, a trochę poezji zarówno w formie pisanej, jak i śpiewanej poszło w świat.

 • Wernisaż w studiu VIA AROMA / 28.04.2021

  Cudowny wieczór w studiu Via Aroma, gdzie połączone siły natury i sztuki pozwoliły nasycić niezaspokojone od dawna potrzeby wspólnego cieszenia się pięknem chwili. Choć wciąż kameralnie, to dzięki temu właśnie – intymnie, bezpiecznie i klimatycznie.